X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası

Tüm Hosting Paketlerinde Sepette %90'a Varan İndirim

Sepet  (0)
Giriş Yap Hesap Oluştur

Hakkımızda

Hostingcat İnternet Teknolojileri

Firmamız her zaman siz değerli müşterilerimize, sorun ve şikayetlerinizi etkili ve hızlı çözüm üreten teknik ekibimiz ile beraber, zaman kaybını minumum düzeyde tutacak şekilde hizmet sunmaktadır. Hostingcat ekibi olarak, her geçen gün gelişen ve büyüyen teknoloji altyapısına yatırım yaparak. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güncel altyapı üzerinden hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize karşı, şimdiye kadar sürdürmüş olduğumuz. Dürüst ve her şeffaf şirket politikamızı kararlı ve istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Vizyonumuz

Hostingcat ekibi olarak vizyonumuz; Siz değerli müşterilermize en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Her zaman fiyat performans dengesini göz önüne alarak, sağlamış olduğumuz en uygun ve profesyonel hizmeti kesintisiz bir şekilde sağlamaya devam etmektir. Yapmış olduğumuz kısa ve uzun vadeli planlamalarımız ile, gerek ulus gerekse ulusal düzeyde hak etiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.

 

Misyonumuz

Hostingcat ekibi olarak; Hostingcat firmasını bulunmuş olduğumuz sektör içerisinde, gerek ulus gerekse ulusal anlamda en üst seviyeye getirerek müşteri memnuniyetimizi daimi olarak sürdürmektir.

 

Sicil Belgesi: Belgeyi Görüntüle